Shop

Anthurium Cirinoi Velvet

99.00

Laost otsas

Share:

Anthurium Cirinoi Velvet on tõeliselt kaunis sametiste lehtedega iludus!

 

Anthurium Cirinoi Velvet on haruldane ja eksootiline toataim, mida ei leia tavalistest aianduskeskustest ja taimemüügi kohtadest. Erilist tähelepanu tõmbab ta oma ainulaadse ja pilkupüüdva välimusega olles tuntud oma suurte, sügavroheliste ja sametiste lehtede poolest. See muudab ta eriti dekoratiivseks toataimeks.

 

Anthurium Cirinoi Velvet’i pärineb looduslikult Lõuna-Ameerikast, täpsemalt leidub seda taime kõige rohkem Columbia troopilistest, niisketest ja sooja kliimaga vihmametsadest.

Looduses leidub seda taime kahjuks üha vähem ning peamiselt liigub toataimede kasvatajate seas inimese poolt aretatud isendeid. Toataimede kasvatajate seas on ta viimastel aastatel saanud populaarseks oma suurte, tumeroheliste ja sametiste lehtede tõttu, mis muudab ta suurepäraseks lisaks kodusisustuses.

 

Anthurium Cirinoi Velvet’il on sügavrohelised, sametjad lehed, mis võivad kasvada muljetavaldavalt suureks. Täiskasvanud taime lehtede pind on tihti veidi laineline, mis lisab taimele veelgi iseloomu.

Selle taime õied on vähem märkimisväärsed kui lehestik, kuid siiski kaunid. Õied on tüüpiliselt väikesed ja tagasihoidlikud, sageli rohekas-valged. Tubastes tingimustes on Anthurium Cirinoi Velvet õitsemine pigem harv nähtus.

 

Hooldamine:

Anthurium Cirinoi Velvet on üsna vastupidav ja talub erinevaid kasvutingimusi. Kuid selleks, et taim saavutaks oma täieliku ilu, tasuks järgida teatud hooldusjuhiseid.

Valgus: nagu enamik Anthuriumeid, nii ei vaja ka Cirinoi Velvet väga palju valgust. Ideaalne on talle hajutatud valgus. Otsest eredat päikesevalgust tuleks selle taime kasvatamisel kindlasti vältida, sest see võib lehti kahjustada.

Kastmine: kastmisel tuleks vältida liigniiskust, kuid mulda ei tasuks lasta täielikult läbi kuivada. Oluline on kasutada hästi vett läbilaskvat mulda nagu näiteks meie pakutavat aroid mix mullasegu.

Meie kogemused näitavad, et seda taime on väga hea kasvatada ka PON-is ja kastmissüsteemiga lillepotis.

Niiskus: nagu enamik vihmametsade taimedele, nii meeldib ka sellele taimele kõrge õhuniiskus. Siiski tuleb ta reeglina toime ka tavapärase toa õhuniiskusega.

Temperatuur: optimaalne temperatuur selle taime kasvatamiseks on vahemikus 18–25°C.

Väetamine: Nii kaunis ja haruldane taim on väärt kvaliteetset väetist.

Suurepäraselt sobivad selle taime puhul kasutamiseks Advanced Nutrients looduslikud ja kvaliteetsed väetised ja väetiselisandid nagu:

Advanced Nutrients Big Mike’s OG Tea väetis

Advanced Nutrients Voodoo Juice 250ml väetiselisand

Advanced Nutrients Nirvana 0.5 L väetiselisand

Advanced Nutrients Revive 250ml väetiselisand

 

Anthurium Cirinoi Velvet on tõeline pilgupüüdja, olles ideaalne valik neile, kes soovivad oma koju luua troopilist ja luksuslikku õhkkonda.

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi poodi