E-pood

Transcendia zebrina

29.00

1 laos

Kategooria:
Jaga:

Transcantia Zebrina efektne lehevärv sobib rikastama iga kodu. Zebrina ise õitseb kevade ja suve perioodil roosakaslillade väikeste kolmetiste õitega. Ta kasvab ühtviisi hästi soojas ja niiskes ning jahedamas ja kuivema õhuga ruumis. Kui varred on pikalt üle potiserva allapoole kasvanud ja laasunud, võib varretipud uuesti juurutada ja kasvama panna. Oma kiire ja rippuva kasu tõttu sobib ka kõrgemale riiulisse või amplisse.

Valgus: nagu enamik taimi, nii tahab ka Zebina saada talvisel perioodil lisavalgust. Selleks sobivad suurepäraselt Airam Fiora taimelambid!

Hooldamine: kastmisel tuleks vältida liigniiskust. Oluline on kasutada hästi vett läbilaskvat mulda nagu näiteks meie pakutavat aroid mix mullasegu. Kasvuperioodil kasta regulaarselt, hoida muld pidevalt niiske. Külmemal ajal kasta harvem.

Väetamine: Nii kaunis ja dekoratiivne taim nagu Tanscantia Zebrina on väärt kvaliteetset väetist. Väetada kevadest sügiseni kaks korda kuus.

Suurepäraselt sobivad selle taime puhul kasutamiseks Advanced Nutrients looduslikud ja kvaliteetsed väetised ja väetiselisandid nagu:

Advanced Nutrients Big Mike’s OG Tea väetis

Advanced Nutrients Voodoo Juice 250ml väetiselisand

Advanced Nutrients Nirvana 0.5 L väetiselisand

Advanced Nutrients Revive 250ml väetiselisand

Poti suurus 11 cm

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi poodi