Shop

Liimpüünised toataimedele

1.99

Laost otsas

Kategooria:
Share:

Liimpüünised toataimedele on üks enam levinumaid vahendeid toataimede kaitsmisel kahjurite eest, pakkudes lihtsat ja keskkonnasäästlikku alternatiivi keemilisele kahjuritõrjele.

 

Liblikakujulised kollased liimpüünised toataimedele on üks tõhusamaid ja keskkonnasõbralikumaid viise kahjurite nagu leinasääskede, lehetäide ja teiste kahjulike putukate tõrjeks. Need liimpüünised on disainitud spetsiaalselt toataimedele, pakkudes lihtsat ja keemiavaba lahendust kahjurite ohjamiseks.

Liblikakujuline kollane liimpüünis on kergesti kasutatav ja tõhus, sest püünis meelitab ligi ja püüab erinevaid taimekahjureid.

 

Miks on liimpüünised head?

Kahjurid nagu näiteks leinasääsed, ripslased ja lehetäid on lühinägelikud ning nende liitsilmad koosnevad mitmest nägevast osast, luues liitmosaiik-kujutise. Erinevalt inimestest suudavad putukad eristada ultravioletti ja polariseeritud valgust ning on eriti tundlikud spektri kollakas-rohelise osa suhtes. Seetõttu meelitab kollane värv kahjureid ligi.

Liimpüünised põhinevad lihtsal põhimõttel: kahjurid meelitatakse värvi abil kleepuvale  ja mittekuivavale liimpaberile, kuhu nad kinni jäävad.

Eriti tõhus on selline liimpüünis just tiivuliste kahjurite puhul nagu leinasääsed, karilased, ripslased ja lehetäid.

Just toataimede puhul on liimpüünised eriti tänuväärseks kahjuritõrje meetodiks, sest siseruumides on kemikaalide kasutamine vähem soovitatav. Samuti on teatud kahjuritest toataimede puhul väga keeruline vabaneda ja seetõttu on oluline taimi võimalike kahjurite tekkimise osas pidevalt jälgida. Seega võimaldavad need jälgida ka seda, kas kahjureid on toataimedele tekkinud ja nende tekkimisel saab kohe kahjurid välja püüda.

 

Tehnilised andmed:

Kuju ja värvus: liblikakujuline, kollane.

Materjal: papist, läbipaistva ja mittekuivava kleepainega kaetud lehed.

Kasutus: torgatakse mulda toataime lähedusse.

Pakend: 5 püünist pakis.

Mõõtmed: 150 × 120 × 10 mm.

Sihtkahjurid: leinasääsed, lehetäid, ripslased, karilased jms.

Kasutamistihedus: vähemalt üks püünis taime kohta.

Püünised on lihtsasti paigaldatavad, tuleb vaid eemaldada läbipaistev kaitsekiht ja torgata püünis mulda toataime lähedale​​.

Kui liimpüünis on kahjureid täis, asenda see uuega.

Jälgi, et liimpüünised ei kleepuks taime lehtede külge.

Kasurputukate kasutamise perioodil soovitame liimpüünised eemaldada.

 

Liblikakujulised kollased liimpüünised toataimedele on suurepärane valik neile, kes soovivad kaitsta oma toataimi kahjurite eest ohutult ja tõhusalt. Nende lihtne kasutamine ja võime sihtida kindlaid kahjureid muudavad need ideaalseks valikuks siseruumides kasutamiseks.

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi poodi