E-pood

Advanced Nutrients Voodoo Juice 250ml

25.90

5 laos

Jaga:

Advanced Nutrients Voodoo Juice on kvaliteetne väetiselisand, mille üle Sinu taimed on õnnelikud.

Kas soovid, et Sinu toataimed õitseksid lopsakalt ja oleksid terve välimusega?

Väetiselisandi kasutamine pakub mitmeid eeliseid, mis aitavad Sinu taimedel paremini kasvada ja õitseda.

 

 1. Juurte kasvu stimuleerimine: Advanced Nutrients Voodoo Juice toetab tugevate ja tervete juurte kasvu, mis on oluline taimede tervise ja elujõulisuse jaoks.
 2. Juuremädaniku riski vähendamine: see väetiselisand aitab ennetada juuremädaniku teket, mis on üks levinumaid probleeme toataimede kasvatamisel.
 3. Kasulike mikroorganismide sisaldus: Advanced Nutrients Voodoo Juice sisaldab erinevaid kasulikke bakteteid ja mikroorganisme, mis parandavad mulla kvaliteeti ja soodustavad taimede kasvu.
 4. Parem toitainete imendumine: tänu juurte tervise paranemisele suudavad taimed paremini omastada toitaineid.
 5. Taimede stressitaluvuse tõus: tugevamad juured ja parem toitainete omastamine aitavad taimedel paremini vastu pidada stressiolukorras (vähene kastmine, ülekastmine, kliima muutus, asukoha vahetus jne).
 6. Kasutamine erinevates substraatides: see väetiselisand sobib kasutamiseks kõikides substraatides. Seda sobib kasutamiseks nii mullas, PON-is, lecas ehk kergkruusas jne. Suurepäraselt sobilik kasutamiseks ka kastmissüsteemiga pottides (isekastvates pottides).

 

Kasutamine:

Advanced Nutrients Voodoo Juice soviv kasutamiseks alates lõigete tegemisest ja nende juurutamisest kuni õitsemise perioodi teise nädalani.

Lisa seda kastmisveele 2ml / 1L vee kohta ning kasta taimi vastavalt vajadusele või kastmissüsteemiga lillepoti puhul täida lahusega veereservuaar.

Pea meeles, et kõige rohkem vajavad taimed toitaineid kasvuperioodi alguses ning õitsemisperioodi algul.

Enne kasutamist loksutada. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

 

Sisaldus: 

Bakterid ja mikroorganismid 2%: bacillus amyloliquefaciens 250 000 cfu/mL, bacillus cereus 250 000 cfu/mL, bacillus laterosporus 250 000 cfu/mL, bacillus licheniformis 10 000 000 cfu/mL, bacillus macerans 25 000 cfu/mL, bacillus megaterium 5 000 000 cfu/mL, bacillus mycoides 50 000 cfu/mL, bacillus polymyxa 5 000 000 cfu/mL, bacillus pumilus 5 000 000 cfu/mL, bacillus subtilis 10 000 000 cfu/mL, paenibacillus azotofixans 100 000 cfu/mL, paenibacillus polymyxa 500 000 cfu/mL. Inertsed koostisosad: 98%

 

Sinu toataimed väärivad parimat ja looduslik ning kvaliteetne väetiselisand aitab neil särada.

 

*Voodoo väetiselisand on spetsiaalselt disainitud kasutamiseks erinevates hüdropoonilistes kasvukeskkondades ja kõikides pideva vedelikuvarustusega kasvatussüsteemides nagu kastmissüsteemiga lillepotid (isekastvad lillepotid) jms.

*Väetiselisandis ei ole kasutatud paclobutrazooli, daminozidi ega muid keelatud taimede kasvu regulaatoreid.

Advanced Nutrients Voodoo juurde sobivad suurepäraselt ka sellised väetiselisandid ja väetis nagu:

Advanced Nutrients Nirvana väetiselisand

Advanced Nutrients Revive väetiselisand

Advanced Nutrients Big Mike’s OG Tea väetis

 

 

 

0
  0
  Ostukorv
  Ostukorv on tühiTagasi poodi