Shop

Advanced Nutrients Big Mike’s OG Tea

36.90

10 laos

Share:

Advanced Nutrients Big Mike’s OG Tea on tipptasemel väetis, mis on loodud toetama taimede kasvu ja arengut orgaanilisel ning tõhusal viisil.

See ainulaadne väetis ühendab endas iidsed tarkused ja kaasaegse teaduse uuendused, et tagada Sinu taimedele parim võimalik hooldus.

 

 1. Rikkalik orgaaniline koostis: Big Mike’s OG Tea koosneb hoolikalt valitud orgaanilistest koostisosadest. Need looduslikud koostisosad on spetsiaalselt valitud selleks, et toetada toataimede tervislikku kasvu ja õitsemist.
 2. Tugevdab taime juurestikku: väetis aitab kaasa tugeva ja tervikliku juurestiku arengule, mis on hädavajalik toataimede üldise tervise ja elujõulisuse jaoks.
 3. Toetab õitsemist: see väetis ei aita mitte ainult kaasa taimede kasvule, vaid soodustab ka rikkalikku ja värviküllast õitsemist.
 4. Toetab mikrobioloogilist aktiivsust: Big Mike’s OG Tea edendab substraadis mikrobioloogilist aktiivsust, mis on oluline juurestiku kasvu toetamiseks.
 5. Kasutamine erinevates substraatides: Big Mike’s OG Tea sobib kasutamiseks kõikides substraatides. Seda võib kasutada nii mullas, PON-is, lecas ehk kergkruusas jne. Suurepäraselt sobilik kasutamiseks ka kastmissüsteemiga pottides (isekastvates pottides).
 6. Ohutu ja keskkonnasõbralik: väetises sisalduvad orgaanilised koostisosad on ohutud nii taimedele, lolomadele, inimestele kui ka keskkonnale, muutes selle suurepäraseks valikuks keskkonnateadlikele kasvatajatele.

 

Kasutamine:

Lisa väetist kastmisveele 2ml / 1L vee kohta ning kasta taimi vastavalt vajadusele või kastmissüsteemiga lillepoti puhul täida lahusega veereservuaar.

Pea meeles, et kõige rohkem vajavad taimed toitaineid kasvuperioodi alguses ning õitsemisperioodi algul.

Enne kasutamist loksutada. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

 

Advanced Nutrients Big Mike’s OG Tea on ideaalne valik neile, kes soovivad pakkuda oma taimedele parimat, toetudes looduslikele ja tõestatult tõhusatele koostisosadele.

 

Sisaldus:

Kogulämmastik (N) 3,0%, 1 % Ammooniumlämmastik, 2% muu vees lahustuv lämmastik. Kättesaadav fosfaat (P2O5) 2,0%. Lahustuv kaalium (K2O) 5,0%.

Saadud lutsernijahust (Medicago), vihmausside väljaheidetest, hüdrolüüsitud kalast (stabiliseeritud fosforhappega), merevetikatest (Ascophyllum nodosum, ekstraheeritud kaaliumhüdroksiidiga), kaaliumsulfaadist, kivifosfaadist ja sojavalgu hüdrolüsaadist.

 

*Big Mike’s väetiselisand on spetsiaalselt disainitud kasutamiseks erinevates hüdropoonilistes kasvukeskkondades ja kõikides pideva vedelikuvarustusega kasvatussüsteemides nagu kastmissüsteemiga lillepotid (isekastvad lillepotid) jms.

*Väetiselisandis ei ole kasutatud paclobutrazooli, daminozidi ega muid keelatud taimede kasvu regulaatoreid.

 

Advanced Nutrients Big Mike’s OG Tea juurde sobivad suurepäraselt ka sellised väetiselisandid nagu:

Advanced Nutrients Voodoo väetiselisand

Advanced Nutrients Nirvana väetiselisand

Advanced Nutrients Revive väetiselisand

 

0
  0
  Ostukorv
  Ostukorv on tühiTagasi poodi