Shop

Advanced Nutrients Nirvana 0.5 L

16.90

7 laos

Share:

Advanced Nutrients Nirvana on 100% orgaaniline taimede kasvu soodustav väetiselisand, mis on disainitud spetsiaalselt selleks, et pakkuda Sinu taimedele parimat!

See koosneb orgaanilistest, looduslikest koostisosadest, mis soodustavad tugevate ja tervete taimede kasvu.

 

 1. Orgaaniline koostis: Advanced Nutrients Nirvana on 100% orgaaniline, pakkudes toataimedele looduslikke ja keemiliste lisanditeta toitaineid.
 2. Rikas mikroelementide allikas: väetiselisand sisaldab azomiti, milles on rohkem kui 70 mikroelementi, andes toataimedele toitaineid tugevaks kasvuks ja terveks arenguks.
 3. Rohke toitainete sisaldus: väetiselisandis on nahkhiirte sõnnik, mis on tuntud kõrge lämmastiku-, fosfaadi- ja kaaliumi sisalduse poolest, tehes sellest suurepärase toitainete allika. See soodustab tugevate taimede kasvu ja õitsemist.
 4. Kergesti omastatavad toitained: Advanced Nutrients Nirvana koostisosad on sellises vormis, mis võimaldavad taimedel neid kergelt omastada, tagades tõhusa ja kiire toime.
 5. Toetab õitsemist: väetis soodustab taimede õitsemist, aidates kaasa lopsakate ja värvikirevate õite tekkele.
 6. Immuunsüsteemi tugevdaja: L-aminohapete sisaldus aitab tugevdada toataimede immuunsüsteemi, muutes need haigustele ja kahjuritele vähem vastuvõtlikuks.
 7. Kasutamine erinevates substraatides: väetiselisand on loodud spetsiaalselt sobima kõikides substraatides nagu mullas, PON-is, lecas ehk kergkruusas jne. See on suurepäraselt sobilik kasutamiseks ka kastmissüsteemiga pottides (isekastvates pottides).

 

Kasutamine:

Advanced Nutrients Nirvana sobib kasutamiseks kogu taime elutsükli jooksul (sh õitsemise perioodil).

Lisa seda kastmisveele 2ml / 1L vee kohta ning kasta taimi vastavalt vajadusele või kastmissüsteemiga lillepoti puhul täida lahusega veereservuaar.

Pea meeles, et kõige rohkem vajavad taimed toitaineid kasvuperioodi alguses ning õitsemisperioodi algul.

Enne kasutamist loksutada. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

 

Sisaldus: 

Advanced Nutrients Nirvana on valmistatud tervest reast looduslikest toitainetest – lutserni jahust (medicago), vihmausside sõnnikust, huumusest, merevetika ekstraktist (ascophyllum nodosum), juka ekstraktist, nahkhiirte sõnnikust ning mineraalist nimega azomit (mis sisaldab endas enam kui 70 erinevat taimedele vajalikku mikroelementi).

 

Ideaalne valik haruldastele toataimedele!

 

*Nirvana väetiselisand on spetsiaalselt disainitud kasutamiseks erinevates hüdropoonilistes kasvukeskkondades ja kõikides pideva vedelikuvarustusega kasvatussüsteemides nagu kastmissüsteemiga lillepotid (isekastvad lillepotid) jms.

*Väetiselisandis ei ole kasutatud paclobutrazooli, daminozidi ega muid keelatud taimede kasvu regulaatoreid.

 

Advanced Nutrients Nirvanaga sobivad suurepäraselt kokku ka sellised väetiselisandid ja väetis nagu:

Advanced Nutrients Revive väetiselisand

Advanced Nutrients Voodoo väetiselisand

Advanced Nutrients Big Mike’s OG Tea väetis

0
  0
  Ostukorv
  Ostukorv on tühiTagasi poodi