Shop

Kastmissüsteemiga lillepott ehk isekastev lillepott

3.9019.90

7.5cm 9.5cm 12cm 15cm 23cm
Clear
Share:

Kastmissüsteemiga lillepott lihtsustab oluliselt taimekasvatust ja säästab Sinu aega!

 

Kastmissüsteemiga lillepott ehk isekastev lillepott on suurepärane lahendus taimekasvatajale, kes soovib ühendada mugavuse, aja kokkuhoiu, stiilsuse ja toataimede optimaalse hoolduse.

 

Kasutamine ja omadused:

Efektiivsus: kastmissüsteemiga lillepott tagab, et taimed saaksid vajaliku niiskuse. Poti põhjas asub veereservuaar, millest nööri abil imab taim vett järk-järgult täpselt vastavalt oma vajadustele.

Tervislikum juurestik: kuna taime üle- või alakastmise oht väheneb märgatavalt, soodustab optimaalne niiskustasakaal tugeva ja terve juurestiku arengut. See aitab ära hoida juuremädaniku, hallituse ja seente teket.

Aja kokkuhoid ja kasutusmugavus: kastmissüsteemiga lillepotid muudavad taimehoolduse imelihtsaks. Sul ei ole vaja käia pidevalt kontrollimas taimede kastmisvajadust. Veereservuaar mahutab piisavalt vett (või väetiselahust), et Sa ei peaks pidevalt kastmisvajadust kontrollima. Väikesest aknast poti esiküljel näed Sa juba eemalt, kas vett on vaja lisada või mitte. Sellega hoiad Sa kokku enda aega. Eriti, kui on palju taimi.

Kahjurite vältimine: enamikele mullas elavatele ja paljunevatele kahjuritele ei meeldi kastmissüsteemiga lillepotid. Sellistes lillepottides saab kasutada kõige edukamalt Lechuza PON-i substraati. See kooslus tagab, et taimekasvatajate kõige suurem nuhtlus leinasääsk ei saa paljuneda.

Ilus välimus: minimalistlik disain ja valge värv sobib igasse interjööri.

Sobivus erinevatele taimedele: kastmissüsteemiga lillepottide kasutamine sobib enamikele toataimedele. Selles kasvavad väga hästi Hoyad, enamik aroide ning isegi sukulendid ja kaktused.

Pikaajaline lahendus: kastmissüsteemiga lillepotid on loodud kestma. Pott on vastupidav ja kergesti puhastatav.

 

Kastmissüsteemiga lillepott koosneb kolmest osast:
  1. Ümbrispott, mille põhja käib vesi või väetiselahus;
  2. sisupott, mille sisse käivad substraat ja taim;
  3. nöör, mille abil taim imab veereservuaarist täpselt nii palju vett, kui talle parasjagu vaja on.

Vett või väetiselahust tuleb veereservuaari valada kuni poti esiküljel asuva akna ülemise ääreni.

 

Meie soovitame kastmissüsteemiga lillepotte kasutada koos Lechuza PON-iga. Selline kooslus on kõige efektiivsem viis toataimede kasvatamiseks.

Kastmissüsteemiga lillepotte kasutades soovitame juurde valida ka spetsiaalselt selleks sobilikud väetiseid ja väetiselisandeid nagu:

Advanced Nutrients Nirvana väetiselisand

Advanced Nutrients Revive väetiselisand

Advanced Nutrients Voodoo Juice väetiselisand

Advanced Nutrients Big Mike’s OG Tea väetis

Ideaalne valik nii algajatele kui ka kogenud taimekasvatajatele, kes soovivad nautida lopsakat rohelust minimaalse vaeva ja ajakuluga. Olenemata kasvukohtast, olgu see siis kodu või kontor, pakuvad kastmissüsteemiga lillepotid tõhusat ja stiilset lahendust taimede eest hoolitsemiseks.

Suurus

7.5cm, 9.5cm, 12cm, 15cm, 23cm

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi poodi