Shop

Fluval Stratum

5.008.00

0.5 liitrit 1 liiter
Clear
Tootekood: - Kategooria: Silt:
Share:

Fluval Stratum on orgaaniline ja toitaineterikas substraat toataimede juurutamiseks.

 

Fluval Stratum sisaldab ohtralt mineraale ja toitaineid, mis soodustavad taimede juurte teket ja kasvu väga lühikese aja jooksul.

 

Kasutegurid:

Toitainete rikkus: Fluval Stratum´i toitainete rikkus on üks peamisi põhjuseid, miks see sobib ideaalselt toataimede kasvatamiseks.

See sisaldab endas olulisi makrotoitaineid nagu lämmastik, fosfor ja kaalium, mis on taimede kasvu jaoks hädavajalikud.

Lisaks makrotoitainetele on Fluval Stratumi koostises ka mitmesuguseid mikroelemente, nagu raud, mangaan ja tsink. Need elemendid on samuti olulised taimede tervisele, aidates kaasa fotosünteesile, ensüümide aktiivsusele ja üldisele ainevahetusele.

Substraadi poorne struktuur aitab tagada toitainete pikaajalise ja ühtlase vabastamise. See tähendab, et taimed saavad järk-järgult pikema aja vältel vajalikke toitaineid.

Juurestiku tervis: toitaineterikas keskkond toetab tugeva ja tervisliku juurestiku arengut. Selles võib taimi kasvatada ka pikema aja vältel, kuid eriti hästi tuleb selle substraadi kasulikkus ja efektiivsus esile just taimede juurutamisel. See on oluline kuna tervete juurte areng on taimede üldise tervise alus.

Oleme ise teinud läbi katseid, mis on kinnitanud juurte kiiret arengut ja kasvu selles substraadis, mistõttu kasutame seda ise Plantinumis igapäevaselt.

PH-taseme stabiliseerimine: Fluval Stratum on eriline oma pH-taseme stabiliseerimise võime poolest, mis on oluline aspekt toataimede tervislikus kasvus. Fluval Stratum aitab hoida pH-taset neutraalsest kuni kergelt happeliseni, mis on enamiku toataimede jaoks ideaalne.

Stabiilne pH-tase mõjutab otseselt taimede võimet omastada toitaineid ja on hädavajalik tervisliku juurestiku arenguks. Juured on taimede toitainete ja vee omastamise peamine organ, ning pH-taseme kõikumine võib pärssida selle efektiivsust.

Kasutamine:
  1. Võta anum, milles soovid taime juurutada.
  2. Aseta taim nõu sisse ning vala Fluval Stratumit sinna sisse sama piirini, kuhu maani lisaksid vett.
  3. Lisa vett nii palju, et Fluval Stratum on täielikult niiske.
  4. Aseta taim valgusrohkesse ja sooja kohta ning lisa vett vastavalt vajadusele, et Fluval püsiks niiske.

 

Fluval Stratum on valmistatud spetsiaalselt valitud vulkaanilisest pinnasest, mis on rikas mineraalide ja toitainete poolest. See päritolu tagab, et substraat on kõrgeima kvaliteediga, pakkudes taimedele parimat kasvukeskkonda.

Fluval Stratumi juurde soovitame kasutada kvaliteetseid väetiseid ning väetiselisandeid nagu:

Advanced Nutrients Nirvana väetiselisand

Advanced Nutrients Revive väetiselisand

Advanced Nutrients Voodoo Juice väetiselisand

Advanced Nutrients Big Mike’s OG Tea väetis

 

Kogus

0.5 liitrit, 1 liiter

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi poodi