Shop

Alocasia Scalprum 14cm potis

23.00

Laost otsas

Share:

Alocasia Scalprum 14cm potis ettetellimine annab suurepärase võimaluse laiendada oma taimevalikut eriti magusate hindadega!

 

Kas oled kunagi mõelnud, kuidas tuua oma koju rohkem rohelust ilma, et see rahakotile liiga teeks? Plantinumi toataimede ettetellimine pakub suurepärast võimalust säästa eurosid ja tuua oma ellu rohkem imelisi toataimi. Oleme pannud kokku väga mitmekesise valiku just selleks, et pakkuda Sulle huvitavaid ja soodsaid toataimi otse hulgilaost! Alocasia Scalprum 14cm potis on just üks nendest taimedest.

Taimede ettetellimisega Plantinumi veebipoes avaneb Sulle põnev maailm, kus leiad erinevaid alokaasiaid, filodendroneid ja palju teisi põnevaid toataimede sorte. Need taimed on hoolikalt välja valitud, et pakkuda Sulle ainulaadset ja mitmekesist valikut. Kasuta seda suurepärast võimalust, sest igat toodet on piiratud kogus!

 

Täpsem info:

Ettetellimise periood: kuni 10. jaanuarini või seni, kuni kaupa jätkub. Ole kiire ja vali oma lemmikud välja juba täna!

Saadavus: taimed jõuavad meieni ajavahemikus 15-19. jaanuar.

Piiratud kogused: iga toataime sort on saadaval ainult piiratud koguses, seega tee oma tellimus kiirelt, et mitte ilma jääda! Hetke saadavust näed iga taime juures eraldi laoseisu juures kohe hinna all.

Kättesaamine: alates 19. jaanuarist, aadressil Tihase 34, Tallinn. Pakume ka Itella Smartposti ja Itella kulleri teenuseid. Loomulikult pakime Sinu taimed soojalt ja saadame välja turvaliselt!

Tagastamine: kui vajalikku tellimust kokku ei tule, tagastame Sulle raha maksimaalselt 14 tööpäeva jooksul. Seega ei ole Sul tellimust tehes mingit riski.

Pildid: tootepildid on hulgilao enda näidispildid. Üldjuhul on kohale jõudvad taimed sama suurusega.

Kvaliteet: taimed tulevad otse hulgilaost, seega ei ole meil võimalik neid enne kahjurite osas kontrollida.  Igaks juhuks soovitame rakendada garantiiniperioodi taimedele nagu seda on soovitav teha alati, kui taimi aianduskeskusest endale soetad.

 

Hooldamine:

Valgus: nagu enamik taimi, nii tahab ka Alocasia Scalprum 14cm potis saada talvisel perioodil lisavalgust. Selleks sobivad suurepäraselt Airam Fiora taimelambid!

Kastmine: kastmisel tuleks vältida liigniiskust. Oluline on kasutada hästi vett läbilaskvat mulda nagu näiteks meie pakutavat aroid mix mullasegu.

Väetamine: Nii kaunis taim nagu Alocasia Scalprum 14cm potis on väärt kvaliteetset väetist.

Suurepäraselt sobivad selle taime puhul kasutamiseks Advanced Nutrients looduslikud ja kvaliteetsed väetised ja väetiselisandid nagu:

Advanced Nutrients Big Mike’s OG Tea väetis

Advanced Nutrients Voodoo Juice 250ml väetiselisand

Advanced Nutrients Nirvana 0.5 L väetiselisand

Advanced Nutrients Revive 250ml väetiselisand

 

Plantinumi toataimede ettetellimise võimalus on Sulle ideaalne valik, kui otsid kvaliteetseid ja soodsaid taimi.

Meie unikaalne pakkumine võimaldab Sul saada suurepäraseid taimi otse hulgilaost, mis tähendab, et hinnad on tõeliselt magusad.

Ettetellimine on piiratud, ära lase sellel võimalusel käest libiseda. Tule ja avasta, mida põnevat me Sulle välja oleme valinud!

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi poodi