Shop

Anthurium Crystallinum

14.9039.90

Väike Suur
Clear
Tootekood: - Kategooria: Sildid: , , ,
Share:

Anthurium Crystallinum on kergesti hooldatav ja vastupidav toataim.

 

Anthurium Crystallinum on ennekõike tuntud oma sametiste, südamekujuliste lehtede ja kristalli meenutavate hõbedaste leheveenide tõttu. Kui valgus taime lehtedele langeb, siis selle leheveenid sillerdavad kergelt. Just seetõttu ongi ta saanud endale sellise nime.

Taim on pärit Lõuna-Ameerika vihmametsadest ja on looduslikult esinev. Võimalik, et just seetõttu on ta nii vastupidav ja kergesti hooldatav.

Esimest korda kirjeldati seda taime juba 19. sajandi lõpus saksa taimekoguja Gustav Wallis´e poolt.

 

Hooldamine:

Kui oled Anthuriumite maailmas uus, siis see taim on suurepärane alguspunkt. Ta on üllatavalt vastupidav ja kergesti hooldatav, mis teeb temast ideaalse valiku nii algajatele kui ka kogenud taimekasvatajatele.

Valgus: taim eelistab rohket, kuid hajutatud valgust, mis jäljendab tema looduslikku elukeskkonda troopilistes vihmametsades. Otsene ere päikesevalgus võib lehti kahjustada.

Kastmine: kastmisel tuleks vältida liigniiskust, kuid mulda ei tasuks lasta täielikult läbi kuivada. Just seetõttu võib tema kasvatamisel mõelda ka PON-i ja kastmissüsteemiga lillepoti kooslusele.

Muld: oluline on kasutada hästi vett läbilaskvat mulda nagu näiteks meie pakutav aroid mix mullasegu. Õhulise mulla kasutamine vähendab taime ülekastmise ja seega ka juuremädaniku tekke riski.

Temperatuur: optimaalne temperatuurivahemik selle taime kasvatamisel on 18-24°C, vältida tuleks äärmuslikke temperatuuri kõikumisi ja tuuletõmbust.

Õhuniiskus: nagu enamik vihmametsade taimedele omane, nii meeldib ka sellele taimele kõrge õhuniiskus. Aga kui Sinu kodune õhuniiskus ei ole väga madal, siis kasvab ta ilusti ka tavatingimustes.

Väetamine: Nii kaunis taim on väärt kvaliteetset väetist!

Suurepäraselt sobivad selle taime puhul kasutamiseks Advanced Nutrients looduslikud ja kvaliteetsed väetised ja väetiselisandid nagu:

Advanced Nutrients Big Mike’s OG Tea väetis

Advanced Nutrients Voodoo Juice 250ml väetiselisand

Advanced Nutrients Nirvana 0.5 L väetiselisand

Advanced Nutrients Revive 250ml väetiselisand

Anthurium Crystallinum on suurepärane valik neile, kes otsivad midagi erilist ja eksootilist oma taimekollektsiooni.

Selle kauni välimuse ja lihtsasti hooldatava iseloomu tõttu sobib taim ideaalselt nii koju kui ka kontorisse, lisades igasse ruumi veidi troopilist hõngu ja looduslikku ilu.

Anthurium Crystallinum’i kasvatamine on lihtne, pakkudes rõõmu ja ilu kõigile.

Size

Väike, Suur

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi poodi