Shop

-29%

Philodendron Florida Beauty

Original price was: €139.00.Current price is: €99.00.

1 laos

Kategooriad: ,
Share:

Philodendron Florida Beauty kordumatu ilu.

 

Philodendron Florida Beauty on haruldane ja pilkupüüdev toataim. Selle taimesordi unikaalse kujuga lehed ja kordumatu muster teevad temast ainulaadse taime, mis lisab erilisust igale taimeriiulile.

 

Omadused:

Päritolu: Philodendron Florida Beauty on inimese loodud hübriid ristates omavahel selliseid taimesorte nagu Philodenron Squamiferum ja Philodendron Pedatum.

Lehestik: Philodendron Florida Beauty lehed on vairegatsiooniga. Variegatsiooni värv varieerub valgest kreemikani. Lehtede kuju on omapärane ja silmapaistev, mis teeb taime veelgi erilisemaks.

Kasvuomadused: taim armastab ronida, mistõttu on soovitav kasutada samblaposti või kookosposti tuge. Toe najal kasvav taim moodustab veelgi ilusamaid ja suuremaid lehti.

Haruldus: Philodenron Florida Beauty taime peetakse haruldaseks taimeks. Eriti haruldased on rohke variegatsiooniga taimed.

 

Hooldamine:

Philodendron Florida Beauty on üsna vastupidav ja talub erinevaid kasvutingimusi. Kuid selleks, et taim saavutaks oma täieliku ilu, tasuks järgida teatud hooldusjuhiseid.

Valgus: taim eelistab rohket, kuid hajutatud valgust. Vähene valgus võib mõjutada ilusa variegatsiooni teket. Otsene ere päikesevalgus võib lehti kahjustada. Airam Fiora taimelamp annab 3500K neutraalset valget valgust, mis on ideaalne taime kasvu ja arengu jaoks.

Kastmine: kasta mõõdukalt, et vältida juuremädaniku teket. Kastmiskordade vahepeal tuleks lastga pealmisel mullakihil kuivada.

Substraat: kasutada tuleks hea drenaažiga substraati. Meie aroid mix mullasegu on selleks ideaalne.

Niiskus: nagu enamik troopilistele taimedele omane, nii meeldib ka sellele taimele pigem kõrgem õhuniiskus. Kui aga Sinu tubane õhuniiskus ei ole väga madal, tuleb ta reeglina ka sellega kenasti toime.

Temperatuur: optimaalne temperatuuri vahemik selle taime kasvatamisel on 18-27°C, vältida tuleks temperatuuri kõikumisi ja tuuletõmbust.

Väetamine: Nii kaunis ja haruldane taim on väärt kvaliteetset väetist!

Suurepäraselt sobivad selle taime puhul kasutamiseks Advanced Nutrients looduslikud ja kvaliteetsed väetised ja väetiselisandid nagu:

Advanced Nutrients Big Mike’s OG Tea väetis

Advanced Nutrients Voodoo Juice 250ml väetiselisand

Advanced Nutrients Nirvana 0.5 L väetiselisand

Advanced Nutrients Revive 250ml väetiselisand

Paljundamine:

Üldiselt on seda taime üsna kerge paljundada. Selleks on kõige kergem teha taimest lõige ning juurutada seda näiteks meie Fluval Stratumi juurutusmeediumis.

 

Philodendron Florida Beauty on tõeline pilgupüüdja, pakkudes rohelust ja ilu igasse ruumi. Tema eriline lehtede kuju ja kaunis variegatsioon toob Sinu taimekollektsiooni põnevat isikupära.

 

Soeta oma taimekollektsiooni tõeliselt kaunis ja haruldane eksemplar!

Taimed

Taim 1, Taim 2

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi poodi