Shop

Philodendron Pin Thong variegata

199.00

Clear
Tootekood: - Kategooriad: ,
Share:

Philodendron Pin Thong variegata – päikseline haruldus.

 

Philodendron Pin Thong variegata on haruldane ja pilkupüüdev toataim. Selle taimesordi unikaalse kujuga lehed ja kaunis erk värvus teevad temast ainulaadse taime, mis lisab erilisust igale taimeriiulile.

 

Omadused:

Lehestik: Philodendron Pin Thong variegata on tuntud oma erksate kollaste noorte lehtede poolest, mis võivad näidata ka rohelist variegatsiooni. Ajapikku lehed muutuvad roheliseks, kuid see protsess on aeglane, võimaldades pikemat aega nautida taime kaunist kollast värvitooni. Samuti võivad lehtede servad olla algselt roosakad, mis ajapikku samuti roheliseks muutuvad. Noortel taimedel on lehtede kuju üsna tavaline, kuid täiskasvanuks saades muutuvad need kaunilt laineliseks. Lehed on tugevad, nahkjad ja läikiva pinnaga.

Haruldus: Philodenron Pin Thong variegata on väga haruldane taim, mida on Eestis väga harva saada ning seda on keeruline leida isegi Euroopa taimekasvatajatelt.

 

Hooldamine:

Philodendron Pin Thong variegata on üsna vastupidav ja talub erinevaid kasvutingimusi. Kuid selleks, et taim saavutaks oma täieliku ilu, tasuks järgida teatud hooldusjuhiseid.

Valgus: taim eelistab rohket, kuid hajutatud valgust. Vähene valgus võib mõjutada ilusa värvuse teket. Otsene ere päikesevalgus võib lehti kahjustada. Airam Fiora taimelamp annab 3500K neutraalset valget valgust, mis on ideaalne selle taime kasvu ja arengu jaoks.

Kastmine: kasta mõõdukalt, et vältida juuremädaniku teket. Kastmiskordade vahepeal tuleks lastga pealmisel mullakihil kuivada.

Substraat: kasutada tuleks hea drenaažiga substraati. Meie aroid mix mullasegu on selleks ideaalne.

Niiskus: nagu enamik troopilistele taimedele omane, nii meeldib ka sellele taimele pigem kõrgem õhuniiskus. Kui aga Sinu tubane õhuniiskus ei ole väga madal, tuleb ta reeglina ka sellega kenasti toime.

Temperatuur: optimaalne temperatuuri vahemik selle taime kasvatamisel on 20-26°C, vältida tuleks temperatuuri kõikumisi ja tuuletõmbust.

Väetamine: Nii kaunis ja haruldane taim on väärt kvaliteetset väetist!

Suurepäraselt sobivad selle taime puhul kasutamiseks Advanced Nutrients looduslikud ja kvaliteetsed väetised ja väetiselisandid nagu:

Advanced Nutrients Big Mike’s OG Tea väetis

Advanced Nutrients Voodoo Juice 250ml väetiselisand

Advanced Nutrients Nirvana 0.5 L väetiselisand

Advanced Nutrients Revive 250ml väetiselisand

 

Paljundamine:

Üldiselt on seda taime üsna kerge paljundada. Selleks on kõige kergem teha taimest lõige ning juurutada seda näiteks meie Fluval Stratumi juurutusmeediumis.

Philodendron Pin Thong variegata on tõeline pilgupüüdja, pakkudes oma värviga sära igale taimeriiulile! Tema eriline lehtede kuju ja kaunis variegatsioon toob Sinu taimekollektsiooni põnevat isikupära.

Soeta oma taimekollektsiooni tõeliselt kaunis ja haruldane eksemplar!

 

Valikud

suur taim, väike taim

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi poodi