Shop

-18%

Philodendron Red Moon beebitaim

Original price was: €109.00.Current price is: €89.00.

2 laos

Share:

Philodendron Red Moon beebitaim – särav haruldus Sinu taimekollektsioonis.

 

Philodendron Red Moon beebitaim on tõeliselt ainulaadne taim, mis köidab tähelepanu oma erksate roheliste ja punaste värvidega. See toataim on tõeliselt haruldane, mis muudan ta väga ihaldusväärseks taimehuviliste seas.

 

Omadused:

Seda toataime ei ole kuigi raske kasvatada, kuid siiski eeldab ta teatud tingimusi, et oma täielikku potentsiaali avada.

Lehestik: Philodendron Red Mooni beebitaime lehed on piklikud ja sihvakad. Värvus on erkroheline ning hea valguse korral loob ta lehtedele ka erkpunast variegatsiooni. Aja jooksul muutuvad lehed tumedamaks roheliseks ja punane värvus veidi mahedamaks, kuid päris tumeroheliseks see taim ei muutu. Lehed on tugevad, nahkjad ja läikiva pinnaga.

Haruldus: Philodendron Red Moon beebitaim on väga haruldane taim, mida on Eestis harva saada ning seda on keeruline leida isegi Euroopa taimekasvatajatelt.

 

Hooldamine:

Philodendron Red Moon on vastupidav toataim. Kuid selleks, et taim saavutaks oma täieliku ilu, tasuks järgida teatud hooldusjuhiseid.

Valgus: taim eelistab rohket, kuid hajutatud valgust. Vähene valgus võib mõjutada ilusa värvuse teket. Otsene ere päikesevalgus võib lehti kahjustada. Airam Fiora taimelamp annab 3500K neutraalset valget valgust, mis on ideaalne selle taime kasvu ja arengu jaoks.

Kastmine: kasta mõõdukalt, et vältida juuremädaniku teket. Kastmiskordade vahepeal tuleks lastga pealmisel mullakihil kuivada.

Substraat: kasutada tuleks hea drenaažiga substraati. Meie aroid mix mullasegu on selleks ideaalne.

Niiskus: nagu enamik troopilistele taimedele omane, nii meeldib ka sellele taimele pigem kõrgem õhuniiskus. Kui aga Sinu tubane õhuniiskus ei ole väga madal, tuleb ta reeglina ka sellega kenasti toime.

Temperatuur: optimaalne temperatuuri vahemik selle taime kasvatamisel on 18-27°C, vältida tuleks temperatuuri kõikumisi ja tuuletõmbust.

Väetamine: Nii kaunis ja haruldane taim on väärt kvaliteetset väetist!

Suurepäraselt sobivad selle taime puhul kasutamiseks Advanced Nutrients looduslikud ja kvaliteetsed väetised ja väetiselisandid nagu:

Advanced Nutrients Big Mike’s OG Tea väetis

Advanced Nutrients Voodoo Juice 250ml väetiselisand

Advanced Nutrients Nirvana 0.5 L väetiselisand

Advanced Nutrients Revive 250ml väetiselisand

 

Paljundamine:

Üldiselt on seda taime üsna kerge paljundada. Selleks on kõige kergem teha taimest lõige ning juurutada seda näiteks meie Fluval Stratumi juurutusmeediumis.

Philodendron Red Moon on tõeline pilgupüüdja, pakkudes oma värviga sära igale taimeriiulile! Tema eriline lehtede kuju ja kaunis variegatsioon toob Sinu taimekollektsiooni põnevat isikupära.

 

Soeta oma taimekollektsiooni tõeliselt kaunis ja haruldane eksemplar!

 

Philodendron Red Moon beebitaim. 6cm potis.

Täiskavanud taimel tuleb lehtedele põnev punane variegatsioon.

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi poodi